کتاب "نکته‌های بانکداری دیجیتال"

صفحه اصلی » کتاب‌ها » نکته‌های بانکداری دیجیتال
نکته‌های بانکداری دیجیتال

نام کتاب انگلیسی: Digital Banking Tips

نویسنده: تولگا تاولاس

مترجم: پرک نجومی

قطع: رقعی

کاغذ: سوئدی

تعداد صفحه: 120 صفحه

قیمت: 44500 تومان

در کتاب نکته‌های بانکداری دیجیتال چه می‌آموزیم؟

ایجاد بانکداری دیجیتال می‌تواند فرایندی سخت و گاها ترسناک به نظر برسد. مخصوصا زمانی که منابع مالی و آموزش همگانی لازم برای اجرای بانکداری تلفنی، آنلاین و موبایلی را در نظر می‌گیرید. اما به محض اینکه از مزایای بانکداری دیجیتال آگاهی پیدا می‌کنید، دوست دارید هر چه سریع‌تر سازمان‌تان از این خدمات بهره‌مند شود. ولی مطمئنا شما نمی‌دانید برای استفاده از این سرویس‌های دیجیتالی در سازمان‌تان باید از کجا شروع کنید و چه کارهایی انجام دهید.

نکات کتاب بانکداری دیجیتال به خوبی شما را در این زمینه راهنمایی می‌کنند. نکات مطرح شده در این کتاب به سادگی قابل فهم و قابل اجرا هستند و باعث می‌شوند هرچه سریع‌تر به اهداف خود برسید و تغییرات لازم را در سازمان‌تان به وجود آورید. کتاب‌های زیادی در زمینه بانکداری دیجیتال نوشته شده‌اند اما نکاتی که در این کتاب مطرح شده‌اند همگی کاربردی هستند و به خوبی به شما نشان می‌دهند که سرویس‌ها و خدمات بانکداری دیجیتال چگونه کار می‌کنند. مطالب این کتاب کوتاه و کاربردی هستند و دقیقا شما را با اصلی‌ترین نکات بانکداری دیجیتال آشنا می‌کنند. این نکات کاربردی سبب تمایز این کتاب با سایر کتاب‌های حوزه بانکداری دیجیتال شده‌است.

خرید آنلاین ترجمه کتاب نکته‌های بانکداری دیجیتال

درباره نویسندگان کتاب نکته‌های بانکداری دیجیتال

تولگا تاولاس نویسنده کتاب نکته‌های بانکداری دیجیتال، دارای 17 سال تخصص به عنوان مجری در زمینه ایجاد راه‌حل‌های اینترنتی و تلفن همراه است که باعث بهبود تصویر برند، حداکثر سازی امنیت آنلاین و ایجاد درآمد شده‌اند. در حال حاضر تولگا در UniCredit Bank فعالیت می‌کند و مسئول ارائه بینش دیجیتالی و ایجاد تعاملات جدیدی بین وب، بانکداری اینترنتی و کانال‌های تلفن همراه برای ایجاد تجربه‌ای یک‌پارچه است. او همچنین متخصص در زمینه امنیت سایبری و مقابله با تهدیدهای این حوزه است. تولگا فردی متخصص و حرفه‌ای در سطح جهانی است که تجربه زیادی در زمینه همکاری با کسب‌وکارهای دیجیتالی دارد و در مراکز مشاوره‌ای و خدمات مالی نیز در سراسر اروپا و ترکیه فعالیت کرده‌است.

نکات کاربردی که در کتاب بانکداری دیجیتال می‌آموزیم

مطالب کتاب بانکداری دیجیتال به شما کمک می‌کنند کیفیت خدمات‌تان را در حوزه‌های زیر ارتقا دهید:

  • چگونه مشتری‌های‌تان را متقاعد سازید که از خدمات بانکداری دیجیتال استفاده کنند؟
  • چگونه مشتری‌های‌تان از همه خدماتی که در این حوزه برای‌شان فراهم می‌کنید، به طور کامل استفاده کنند؟
  • همان طور که به خوبی می‌دانید، تکنولوژی با سرعت زیادی در حال تغییر است و کاربران از شما انتظار دارند راه‌های امن‌تر و سریع‌تری برای انجام کارهای‌شان به آن‌ها پیشنهاد کنید. رسیدن به این هدف نیازمند این است که بتوانید عملکرد سیستم‌های‌تان را بهبود ببخشید. نکات این کتاب کاملا شما را در این زمینه راهنمایی می‌کنند.
  • چگونه خدمات بانکی دیجیتالی خود را با مدل کسب‌وکارتان یک‌پارچه کنید؟
  • چگونه می‌توانید کارکنان صف خود را متقاعد کنید از سیستمی استفاده کنند که ممکن است موقعیت شغلی آن‌ها را به خطر اندازد و جایگزین آن‌ها در سازمان شود؟
  • مهم‌تر از همه باید نسبت به این خدمات بانکی دیجیتالی احساس راحتی کنید و بدانید که بازار آن‌ها به چه سمتی در حال حرکت است، چه عواملی بر آن تاثیر دارد و چه عواملی تاثیر ندارد.

خرید آنلاین ترجمه کتاب نکته‌های بانکداری دیجیتال

چگونه تغییرات لازم را در سازمان ایجاد کنیم؟

برای ایجاد تغییرات مطمئنا نوآوری لازم است، اما نوآوری تنها محدود به استفاده از تکنولوژی‌های جدید نمی‌شود. گاهی اوقات نوآوری یعنی از منابعی که در اختیار دارید به روش‌های متفاوتی استفاده کنید تا بتوانید با استفاده از آن‌ها تغییرات سازنده‌ای به وجود آورید.

خوب است به این نکته توجه داشته باشید که همه بانک‌ها و موسسات مالی دارای منابع قابل توجهی نیستند حتی ممکن است رهبرشان از تغییرات دیجیتالی حمایت نکند یا شاید کارمندان‌شان هیچ تصوری از دنیای دیجیتال نداشته باشند. ممکن است سازمان شما نیز شرایط مشابه چنین سازمان‌هایی را داشته باشد و همه چیز برای برپایی بانکداری دیجیتال فراهم نباشد. اصلا نگران نباشید! این‌جا است که نکات مفید و کاربردی این کتاب به کمک شما می‌آیند و شما را راهنمایی می‌کنند تا با استفاده از شرایط و امکانات کنونی سازمان‌تان، تغییرات موثر و مفیدی را در حوزه بانکداری دیجیتال ایجاد کنید. حتی اگر در حال حاضر از خدمات بانکداری دیجیتال استفاده می‌کنید، باز هم نکات این کتاب می‌توانند برای‌تان مفید باشند و به شما کمک کنند این خدمات را ارتقا دهید.

جمع بندی

کتاب نکته‌های بانکداری دیجیتال شامل نکاتی کاملا کاربردی است که به افراد کمک می‌کند تغییرات بانکداری دیجیتال را در موسسه و سازمان مالی خود به وجود آورند و از مزایای فراوان آن استفاده کنند. این نکات بسیار ساده و قابل فهم بیان شده‌اند و خواننده را با تمام ابعاد و ویژگی‌های بانکداری دیجیتال آشنا می‌کنند.

خرید آنلاین کتاب نکته‌های بانکداری دیجیتال

هزینه نسخه چاپی: 44500 تومان

هزینه ارسال به سراسر کشور: 35000 تومان

زمان ارسال: سفارش هایی که در طول هفته ثبت شوند در روز بعدی از طریق پست ارسال خواهند شد

تذکر: سفارش هایی که از چهارشنبه تا جمعه و روزهای تعطیل ثبت شوند، در اولین روز کاری بعدی ارسال می شوند. بسته به عملکرد اداره پست، حدود بین 2 تا 4 روز کاری زمان می برد تا کتاب به دست شما برسد.

نکته‌های بانکداری دیجیتال

نام کتاب انگلیسی: Digital Banking Tips

نویسنده: تولگا تاولاس

مترجم: پرک نجومی

قطع: رقعی

کاغذ: سوئدی

تعداد صفحه: 120 صفحه

قیمت: 44500 تومان