کتاب "روی خوش استرس"

صفحه اصلی » کتاب‌ها » روی خوش استرس
روی خوش استرس

نام کتاب انگلیسی: Upside Of Stress

نویسنده: کلی مک گانیگال

مترجم: مریم آقایی

قطع: رقعی

کاغذ: تحریر

تعداد صفحه: 358 صفحه

قیمت: 30000 تومان

استرس، عامل موفقیت شما در کسب و کار و زندگی!

استرس از جمله مشکلاتی است که همه‌ ما کم و بیش آن را درک کرده و با آن دست و پنجه نرم کرده‌ایم. استرس در واقع یک فشار روانشناختی است که می‌تواند ناشی از اتفاقات ناگوار یا حتی رویداد‌های مثبت باشد. معمول‌ترین دلایل استرس مشکلات خانوادگی، مشکلات اقتصادی، بیماری‌ها، مشکلات شغلی و . . . است. استرس شغلی از جمله شایع‌ترین انواع استرس است که روند زندگی فرد را مختل کرده و باعث فاصله گرفتن او از سلامت روانی و در نهایت افت عملکرد وی می‌شود. به طور مثال کارآفرینان به دلیل وجود ریسک‌های زیاد، بازه‌های طولانی کار و نقش‌های متعدد ،در معرض استرس زیادی قرار دارند.

 استرس کنترل نشده می‌تواند منجر به مبتلا شدن به بیماری‌هایی مانند فشارخون بالا، بیماری‌های قلبی، چاقی و دیابت شود. بنابراین هرگاه نام استرس به میان می‌آید، اولین سوال این است که چه‌طور باید با استرس مقابله کرد.

روان‌شناس‌ها و متخصصان سلامت هم توصیه می‌کنند که سعی کنید در شرایط استرس‌زا قرار نگیرید و تمام تلاشتان را انجام دهید که بر استرس غلبه کنید. آیا تا به حال پیش آمده که این ادعاها را زیر سؤال ببرید؟ آیا به این فکر کرده‌اید که استرس می‌تواند برای زندگی و سلامت مفید باشد؟ آیا هیچ‌وقت در مورد دیدگاه‌تان به استرس فکر کرده‌اید؟

تصورهای نادرست درباره استرس

رستی در مورد استرس داشته باشیم، می‌توانیم آن را به بهترین دوستمان تبدیل کنیم. بدون شک، در ذهنتان این پرسش به وجود آمده است که «چگونه؟» دکتر کلی مک‌گانیگال جزو اولین افرادی است که تلاش کرده ذهنیت افراد را در مورد استرس تغییر دهد. او اولین بار در یک سخنرانی شگفت‌انگیز، یافته‌های خود را ارائه کرد و نشان داد که استرس چقدر در تقویت افراد و حتی افزایش طول عمر اثر مثبت دارد. این سخنرانی بیش از 13 میلیون بار مشاهده‌شده است و ترجمه آن به 46 زبان دنیا، از جمله فارسی، وجود دارد. توصیه می‌کنیم حتما این سخنرانی را مشاهده کنید.

جمع بندی

به گفته دکتر کلی مک‌گانیگال، استاد دانشگاه استنفورد، استرس به تنهایی عاملی منفی نیست و آثار منفی آن ناشی از ذهنیت ما نسبت به استرس هستند. بنابراین، باید یاد بگیریم نگرش مثبتی به استرس داشته باشیم تا بتوانیم از مزایای آن بهره‌مند شویم. کتاب «روی خوش استرس» نوشته کلی مک‌گانیگال، در سال 2015 منتشر شده است. این کتاب در تلاش است که خواننده را با استرس آشتی دهد. در این مسیر، نتایج پژوهش‌های علمی مختلفی ارائه می‌شوند که به شما کمک می‌کنند، نحوه عملکرد استرس را درک کنید. به علاوه، تمرین‌های عملی کتاب، راهکارهایی مفید هستند برای اینکه بتوانید اصول بیان شده را در زندگی خود به کار بگیرید.

ترجمه کتاب روی خوش استرس

این کتاب با تلاش مجموعه «آقای مترجم»، ترجمه شده است و در حال حاضر مراحل چاپ خود را طی می‌کند. انتشارات «ترانه پدرام» نیز مسئولیت منتشر کردن آن را به عهده گرفته است. امیدواریم بتوانیم به زودی، نسخه نهایی این کتاب را در اختیار علاقه‌مندان قرار دهیم. هدیه آقای مترجم برای سال جدید به شما خواننده گرامی، فصل اول این کتاب است که با استفاده از لینک زیر، می‌توانید آن را دانلود کنید. امیدواریم که از امروز به بعد، بتوانید با استرس دوست شوید و این دوستی باعث موفقیت های متعدد برایتان شود 🙂

خرید آنلاین کتاب روی خوش استرس

هزینه نسخه چاپی: 30000 تومان

هزینه ارسال به سراسر کشور: 35000 تومان

زمان ارسال: سفارش هایی که در طول هفته ثبت شوند در روز بعدی از طریق پست ارسال خواهند شد

تذکر: سفارش هایی که از چهارشنبه تا جمعه و روزهای تعطیل ثبت شوند، در اولین روز کاری بعدی ارسال می شوند. بسته به عملکرد اداره پست، حدود بین 2 تا 4 روز کاری زمان می برد تا کتاب به دست شما برسد.

روی خوش استرس

نام کتاب انگلیسی: Upside Of Stress

نویسنده: کلی مک گانیگال

مترجم: مریم آقایی

قطع: رقعی

کاغذ: تحریر

تعداد صفحه: 358 صفحه

قیمت: 30000 تومان