آموزش آنلاین آیلتس جنرال و آکادمیک


آموزش آنلاین آیلتس توسط استاد برجسته و باتجربه

تمامی مطالب آموزش آیلتس در وب سایت آقای مترجم، زیر نظر استاد علیرضا کاظمی‌نیا دارای مدرک آیلتس آکادمیک 8.5 و بیش از ده هزار ساعت سابقه تدریس، ارائه می‌شوند.

مشاهده روزمه استاد کاظمی‌نیا

آیلتس (به انگلیسی: IELTS) که برگرفته از سرواژگان (International English Language Testing System) به معنای سامانه جهانی ارزیابی زبان انگلیسی است، یکی از باارزش‌ترین آزمون‌های زبان انگلیسی است که در سراسر جهان برگزار می‌شود. آیلتس در واقع آزمونی بریتانیایی بوده و از این نظر در برابر تافل، آزمون آمریکایی، قرار می‌گیرد. داوطلبان آزمون آیلتس در کنار تفاوت ساختاری آزمون آیلتس به تافل باید هنگام انتخاب کشور مقصد در مهاجرت نیز بین این دو آزمون اولویت بندی داشته باشند. این آزمون به دست دانشگاه کمبریج انگلستان، شورای فرهنگی بریتانیا و مرکز آیلتس استرالیا برگزار می‌شود.

 این آزمون توانایی برقراری ارتباط داوطلبان در هر چهار مهارت (صحبت کردن، نوشتن، گوش دادن و خواندن) را بررسی می‌کند و در دو آیلتس آکادمیک و آیلتس عمومی برگزار می‌شود. اگر می‌خواهید  برای ادامه تحصیل در یک کشور انگلیسی زبان تقاضا دهید، نیاز به گرفتن مدرک آیلتس آکادمیک دارید. این آزمون مهارت های زبان انگلیسی عمومی و آکادمیک شما را در یک ارزیابی متوازن از دایره‌ی واژگان مختلف مورد نیاز در تحصیل و زندگی در خارج از کشور می‌سنجد.

امروزه افراد زیادی می‌خواهند مهاجرت کنند و برای رسیدن به هدف‌شان به مدرک زبان نیاز دارند.
زیان‌آموزان زیادی سؤال می‌کنند که آیا در آزمون اسپیکینگ آیلتس باید با سرعت بالا صحبت کنند یا باید آهسته حرف بزنند. بعضی از آن‌ها به اشتباه فکر می‌کنند اگر سریع صحبت کنند نمره بالاتر می‌گیرند
کلمه IELTS مخفف عبارت International English Language Testing System به معنی سامانه جهانی ارزیابی زبان انگلیسی است.