کتاب "بسته پرواز (ویژه علاقه‌مندان به کسب‌و‌کار و کارآفرینی)"

صفحه اصلی » کتاب‌ها » بسته پرواز (ویژه علاقه‌مندان به کسب‌و‌کار و کارآفرینی)

نام کتاب انگلیسی: fly box books

قیمت: 867000 تومان

اگر در حوزه کارآفرینی و استارتاپ فعال باشید یا به این حوزه علاقه‌مند باشید همواره با مشکل منبع خوب و قابل اعتماد، با ترجمه‌ای صحیح و روان مواجه هستید. ما در مجموعه آقای مترجم، که خود از کسب‌و‌کار‌های نوپا هستیم و چند سالی است که در همین حوزه فعالیت می‌کنیم، این کمبود را احساس کردیم. از این جهت تصمیم گرفتیم کتاب‌های مفید در حوزه کارآفرینی و استارتاپ را ترجمه کنیم و به بازار عرضه کنیم تا بتوانیم گامی در جهت پیشرفت تفکر کارآفرینی و رشد شغلی ایجاد کنیم.

این مجموعه کتاب از پنج کتاب تشکیل شده‌است که اطلاعات لازم برای شروع یک استارتاپ و رشد آن را به صورت گام به گام در اختیار شما می‌گذارد.

کتاب اجرای ناب اطلاعات لازم برای شروع یک استارتاپ را در اختیار کارآفرینان قرار می‌دهد. با استفاده از مطالب کتاب اجرای ناب یاد می‌گیرید که چگونه بدون اتلاف منابع انسانی، مالی و زمان کسب‌و‌کار خود را راه‌اندازی کنید.

بعد از آن نوبت به طراحی تجربه کاربری می‌رسد. استارتاپ‌ها لازم است با مطالعه کتاب تجربه کاربری ناب خود را برای طراحی تجربه‌ای جذاب برای کاربران استارتاپ خود آماده کنند. این کتاب به شما کمک می‌کند که بتوانید تجربه‌ کاربری خوبی برای کاربران خود رقم بزنید. 

گام بعدی که می‌توان گفت مهم‌ترین گام در هر کسب و کاری است و چالشی جدی برای کارآفرینان ایجاد می‌کند، بازاریابی است. بازاریابی مهم‌ترین و سخت‌ترین بخش از هر استارتاپ است. کتاب سرنوشت خرید که در شرکت گوگل نوشته‌ شده‌است به شما نشان می‌دهد چه زمانی و به چه صورت محصول یا خدمات خود را به کاربران عرضه کنید. تمرکز بیشتر این کتاب بر بازاریابی دیجیتال است ولی از مفاهیم آن در بازاریابی سنتی هم می‌توانید استفاده کنید

در نهایت کتاب رشد ناب به کارآفرینان کمک می‌کند بتوانند به بهترین نحو و بدون اتلاف منابع کسب و کار خود را رشد دهند. این کتاب راهنمایی برای شما در مسیر رشد استارتاپتان است و معیارها و سنجه‌هایی را به شما معرفی می‌کند که در این مسیر بسنجید و از پیشرفت درست در این مسیر مطمئن شوید.

 کتاب‌های بسته پرواز ویژه علاقه‌مندان به کارآفرینی و کسب و کار

کتاب اجرای ناب (Running Lean)

امروز عصر ساخت محصول های جدید است؛ ولی بسیاری از این محصول ها شکست می خورند. دلیل این شکست، طرح نامناسب یا ناتوانی در اجرای طرح نیست؛ بلکه هدر رفت منابع است. این کتاب نقشه گام به گام برای همه کسانی است که می‌خواهند کسب و کاری جدید ایحاد کنند.
ارزش کتاب اجرای ناب: 226 هزار تومان

کتاب سرنوشت خرید: پیروزی در لحظه صفر (ZMOT- Zero Moment Of Truth)

امروز خریداران آگاه تر شده اند. پیش از خرید در اینترنت سرچ می کنند، اطلاعاتی به دست می آورند و به فروشگاه می روند. فروشندگان باید در لحظه سرچ در معرض دید خریداران باشند. این شیوه جدید بازاریابی است. این کتاب که در گوگل نوشته شده است، برای همه کسانی که می خواهند کالا و خدمات خود را بفروشند، مناسب است.
ارزش کتاب سرنوشت خرید: 131 هزار تومان

کتاب راهکارهایی برای پیروزی در لحظه صفر (Ways to Wing Shoppers at the Zero Moment of Truth)

نقشه خرید خریداران دیگر شبیه به یک قیف نیست. خریداران بین مراحل مختلف حرکت می‌کنند. فروشنده‌ای موفق است که بتواند در مکان مناسب، زمان مناسب و با محتوایی مناسب در معرض دید خریداران قرار بگیرد. این کتاب هفت راهکار عملی برای موفقیت در لحظه صفر به شما ارائه می‌دهد.
ارزش کتاب سرنوشت خرید: 113 هزار تومان

کتاب رشد ناب (Scaling Lean)

بسیاری از ایده های جدید، شروع خوبی دارند ولی طولانی مدت در بازار ماندگار نیستند. حتی بزرگ ترین کارآفرینان هم برای رشد کسب و کار خود با مشکل رو به رو هستند. این کتاب نقشه گام به گام برای همه کسانی است که کسب و کاری جدید دارند و می خواهند آن را گسترش دهند.
ارزش کتاب رشد ناب: 220 هزار تومان

کتاب تجربه کاربری ناب (Lean UX)

در محصول هایی که امروز طراحی می شود، تجربه کاربری اهمیت بسیاری دارید و فرآیندی زبان بر است. این کتاب نقشه گام به گام برای همه کسانی است که می خواهند از طراحی مجدد محصول خود جلوگیری کنند و از ابتدا تجربه کاربری خوبی برای کاربران محصولشان ایجاد کنند.
ارزش کتاب تجربه ناب کاربری: 177 هزار تومان

خرید آنلاین بسته پرواز

خرید آنلاین بسته پرواز (بسته 5 کتاب ویژه کارآفرینی و کسب‌و‌کار)

(کتاب‌های اجرای ناب، سرنوشت خرید، راهکارهایی برای پیروزی در لحظه صفر، رشد ناب و تجربه کاربری ناب)

ارزش 5 کتاب: 867000 تومان

هزینه پست: 55000 تومان

زمان ارسال: سفارش هایی که در طول هفته ثبت شوند در روز بعدی از طریق پست ارسال خواهند شد

تذکر: سفارش هایی که از چهارشنبه تا جمعه و روزهای تعطیل ثبت شوند، در اولین روز کاری بعدی از طریق پست ارسال می شوند. بسته به عملکرد اداره پست، حدود بین 1 تا 3 روز زمان می برد تا کتاب به دست شما برسد.

نام کتاب انگلیسی: fly box books

قیمت: 867000 تومان