معرفی کتاب انگلیسی برای ترجمه

احتمالا بارها به این موضوع فکر کرده‌اید که برای تقویت رزومه خود، ارتقای برند شخصی، کسب درآمد یا دلایل دیگر، کتاب ترجمه کنید. دلایل مختلفی مثل نداشتن فرصت کافی و تسلط نداشتن به زبان و فن ترجمه بسیاری از افراد را از ترجمه کتاب باز می دارد.

راه چاره چیست؟

مجموعه آقای مترجم از صفر تا صد ترجمه و چاپ کتاب در کنار شماست. ترجمه کتاب مورد نظرتان را به ما بسپارید و بعد از آن به راحتی آن را با اسم خودتان چاپ کنید.

همچنین برای مراحل بعدی مثل صفحه آرایی، طراحی جلد، اخذ مجوز، فیپا، شابک و چاپ و نشر کتاب به تعداد دلخواه در کنار شما هستیم. پس از ترجمه کتاب، تمامی مراحل را برای شما انجام می‌دهیم.

یکی از مهم ترین مراحل ترجمه کتاب، انتخاب کتاب مناسب است. در این مطلب مجموعه‌ای از کتاب‌های ارزشمند در حوزه‌های مختلف را به شما معرفی می‌کنیم که ارزش ترجمه کردن را دارند.

گام بعدی، تهیه فایل کتاب است. وب‌سایت‌های متعددی کتاب را از سایت آمازون برای شما خریداری می‌کنند.

پس از انتخاب کتاب مناسب برای ترجمه، از داخل لیست پیشنهادی ما یا هر کتاب دیگری، فایل کتاب مورد نظرتان را تهیه کنید و برای ترجمه و سایر امور به کارشناسان ما در تلگرام پیام بدهید.

در نظر داشته‌باشید که برای تخمین زمان و هزینه ترجمه کتاب، حتما فایل کتاب انگلیسی نیاز است و از روی تعداد صفحه‌ها نمی‌توان تخمین زد.

کتاب‌های انگليسی ترجمه نشده زيادی وجود دارند، اما آيا همه کتاب‌ها ارزش ترجمه دارند؟ مسئله اصلی اين است که بتوانيم بهترين کتاب‌ها را برای ترجمه انتخاب کنيم.
در اين مطلب به دو موضوع اصلی می‌پردازيم:
1- برای انتخاب کتاب مناسب ترجمه بايد چه ملاک‌هايی را در نظر گرفت؟
2- در نهایت کتاب‌های انگليسی ترجمه نشده جدید که ارزش ترجمه کردن دارند را به شما معرفی می‌کنیم.

معیارهای انتخاب کتاب انگلیسی ترجمه نشده

همه ما به خوبی می‌دانيم انتخاب کتاب مناسب برای ترجمه يکی از چالش برانگيزترين مراحل ترجمه کتاب است و اگر هدف شما از ترجمه کتاب کسب درآمد باشد اين مرحله حساس‌تر می‌شود چراکه کتاب‌های انگليسی زيادی وجود دارند ولی همه آن‌ها ارزش ترجمه شدن ندارند.

در کل بايد به پرسش‌های زير پاسخ دهيد:

هدف من از ترجمه کتاب چيست؟

افراد با انگيزه‌های متفاوتی به فکر ترجمه کتاب می‌افتند. برخی به دنبال اين هستند که از اين کار درآمد کسب کنند در حالی که برخی ديگر می‌خواهند رزومه خود را تقويت کنند يا مشهور شوند. اگر پاسخ مناسبی برای اين سوال داشته باشيد، می‌توانيد بقيه گام‌ها را به راحتی طی کنيد.

به چه حوزه‌هايی علاقه دارم؟

کتاب‌های زيادی در حوزه‌های مختلفی به زبان انگليسی نوشته می‌شوند و تعداد زيادی از آن‌ها ارزش ترجمه کردن دارند. ولی شما بايد بسته به حوزه مورد علاقه مثلاً کودک و نوجوان، مديرت و کسب‌وکار، رمان و ادبيات، کتاب مناسبی را انتخاب کنيد که شما را به هدف‌تان برساند و هم از ترجمه کردن آن لذت ببريد.

آيا تجربه ترجمه کردن دارم؟

اگر قبلاً سابقه کار ترجمه نداريد، حتما با يک مترجم باتجربه صحبت کنيد و از او کمک بگيريد. همچنين بهتر است  يک دوره آموزش فن ترجمه نيز طی کنيد تا کار برايتان راحت‌تر شود. علاوه بر آن، پيشنهاد می‌کنيم کتابی را انتخاب کنيد که متن ساده‌تری دارد و حجم آن زياد نيست.

چقدر زمان آزاد دارم؟

بسته به حجم کتابی که برای ترجمه انتخاب می‌کنيد و زمانی که روزانه به ترجمه اختصاص می‌دهيد، معمولاً ترجمه يک کتاب بين 1 الی 3 ماه زمان نياز دارد.

آيا می‌توانم به تنهايی کتاب موردنظرم را ترجمه کنم يا بايد از شخص ديگری کمک بگيرم؟

در صورتی که کتاب موردنظرتان حجم زيادی دارد يا خودتان وقت آزاد کمی داريد، می‌توانيد کتاب را به همراه يک يا چند نفر ديگر ترجمه کنيد تا حجم کار بين افراد تقسيم شود. معمولاً شخصی که بيشترين تلاش را کرده باشد، به عنوان مترجم اول کتاب ذکر می‌شود.

آيا می‌خواهم کتابم را به صورت کاغذی چاپ کنم يا به صورت ديجيتال؟

با توجه به شرايط اقتصادی فعلی، چاپ کتاب فرآيندی است که هزينه زيادی پيدا کرده است. معمولاً در چنين شرايطی دو راه جلوی مترجم‌ها قرار دارد:

 • چاپ کتاب با تيراژ کم
 • نشر ديجيتال در پلتفرم‌های آنلاين

فرآيند ترجمه و نشر کتاب، جزئيات زيادی دارد ولی اگر از ابتدا به پرسش‌های بالا پاسخ دهيد، می‌توانيد اين فرآيند را به سادگی طی کنيد و در زمان کوتاهی نام خود را روی يک کتاب ببينيد.

معرفی کتاب برای ترجمه در حوزه تربیت و روانشناسی کودکان و نوجوانان

یکی از موضوعات مهمی که پدر و مادرها باید به آن‌ توجه داشته باشند این است که بتوانند ویژگی‌های فرزندان خود در سنین مختلف را به خوبی بشناسند. علاوه بر این باید اطلاعات زیادی درباره چگونگی برخورد با فرزندان‌شان به دست بیاورند تا بتوانند از روش‌های درستی برای تربیت آن‌ها استفاده کنند. رعایت این اصول از سوی والدین باعث می‌شود که بچه‌ها دوران کودکی و نوجوانی خود را با کمترین مشکلات سپری کنند.

یکی از بهترین روش‌هایی که به والدین کمک می‌کند اطلاعات خود را در این زمینه بالا ببرند مطالعه کتاب‌های مناسب است. در این قسمت بهترین کتاب‌های این حوزه را به شما معرفی می‌کنیم. مترجم‌ها با ترجمه این کتاب‌های مفید و پرطرفدار می‌توانند کمک زیادی به والدین در این زمینه بکنند.

معرفی کتاب روانشناسی کودکان و نوجوانان برای ترجمه: Mini Habits for Teens

نويسنده: Kate Gladdin
ناشر: Rockridge Press
زمان انتشار: July, 2021
تعداد صفحه‌ها: 176 صفحه
امتیاز آمازون: 5 از 5
حجم تقریبی: 42000 کلمه

این کتاب مخصوص کودکان و نوجوانان 12 تا 16 ساله‌ای است که می‌خواهند از همین حالا خود را برای چالش‌های آینده آماده کنند. نوجوانان با مطالعه این کتاب با عادت‌ها و ویژگی‌هایی آشنا می‌شوند که به آن‌ها کمک می‌کند هر ماه میزانی پول برای خودشان پس‌انداز کنند، از لحاظ احساسی، فیزیکی و ذهنی خود را تقویت کنند و با ایجاد تغییرات روزانه هر روز به سمت رسیدن به اهداف‌شان حرکت کنند.

عادت‌ها و تغییراتی که در این کتاب آموزش داده شده‌اند، موارد سختی نیستند (مثلا تنظیم ساعت خواب) اما رعایت آن‌ها تاثیر زیادی در زندگی کودکان و نوجوانان ایجاد خواهد کرد. برای مشاهده جزئیات بیشتر درباره این کتاب، می‌توانید آن را در سایت آمازون بررسی کنید.

پیشنهاد کتاب روانشناسی کودکان و نوجوانان برای ترجمه: Social Skills for Teens

نويسنده: Discover Press
ناشر: GTM Press LLC
زمان انتشار: May, 2021
تعداد صفحه‌ها: 161 صفحه
امتیاز آمازون: 4/6 از 5

این کتاب مهارت‌های اجتماعی را به کودکان و نوجوانان آموزش می‌دهد تا اعتماد به نفس کافی را پیدا کنند و بتوانند با دوستان خود ارتباط خوبی برقرار کنند. مطالب این کتاب برای نوجوانان درونگرا نیز بسیار مفید و کاربردی خواهد بود تا با تنهایی خود مقابله کنند، ویژگی‌های شخصی‌شان را بشناسند و بتوانند با افراد مناسب دوست شوند و از این طریق زندگی شاد و سالمی برای خود ایجاد کنند. برای مشاهده جزئیات بیشتر درباره این کتاب، می‌توانید آن را در سایت آمازون بررسی کنید.

معرفی کتاب روانشناسی نوجوانان برای ترجمه: The Anxiety Workbook for Teens

نويسنده: Lisa M. Schab LCSW
ناشر: Instant Help
زمان انتشار: May, 2021
تعداد صفحه‌ها: 232 صفحه
امتیاز آمازون: 4/6 از 5

امروزه نوجوانان تحت فشار و استرس‌های مختلفی هستند. فشار مدرسه، استرسی که از سمت شبکه‌های اجتماعی به آن‌‌ها وارد می‌شود، همچنین تغییرات زیادی که در بدن‌شان شکل می‌گیرد، همه و همه فشار روحی و روانی زیادی به آن‌ها وارد می‌کنند. در این کتاب جدیدترین و کاربردی‌ترین تکنیک‌ها برای کنترل استرس و غلبه بر ترس نوجوانان بیان شده است.

البته ممکن است تکنیک‌هایی که در این کتاب آموزش داده شده‌اند، در ابتدا عجیب به نظر برسند و برای‌تان خیلی تازه باشند اما بدانید که با گذشت زمان تمام‌ تکنیک‌ها برای‌تان عادی می‌شوند و به خوبی به کنترل و مدیریت استرس کمک می‌کنند. برای مشاهده جزئیات بیشتر درباره این کتاب، می‌توانید آن را در سایت آمازون بررسی کنید.

پیشنهاد کتاب Anxiety Relief for Teens برای ترجمه

ترجمه شده

نويسنده: Regine Galanti
ناشر: Zeitgeist
زمان انتشار: March, 2020
تعداد صفحه‌ها: 192 صفحه
امتیاز آمازون: 4/9 از 5

اضطراب یکی از عواملی است که می‌تواند تاثیرات منفی زیادی بر زندگی نوجوانان بگذارد. اگر این مشکل در سنین نوجوانی حل نشود، آثار مخرب آن تا بزرگسالی نیز ادامه پیدا می‌کنند و زندگی شخصی، کاری و تحصیلی افراد را تحت تاثیر قرار خواهند داد. دکتر Regine Galanti نویسنده این کتاب به نوجوانان تکنیک‌هایی را آموزش می‌دهد تا بتوانند اضطراب‌شان را کنترل کنند. این تمرین‌ها و تکنیک‌های ساده و تاثیرگذار به نوجوانان کمک می‌کنند تا بر افکار و رفتارشان مسلط باشند و بتوانند با چالش‌های زندگی به خوبی مقابله کنند. برای مشاهده جزییات بیشتر درباره این کتاب، می توانید آن را در سایت آمازون بررسی کنید.

کتاب‌های روانشناسی نوجوان

با کتاب‌های بیشتری در این حوزه آشنا شوید.

معرفی کتاب‌های مالی و اقتصادی برای ترجمه

دنیای سرمایه‌گذاری و مسائل مربوط به اقتصاد و پول در عین حال که پیچیده و ناشناخته‌اند، جذاب و پرهیجان نیز هستند. آگاهی از استراتژی‌های مالی به افراد کمک می‌کند تا بتوانند ریسک سرمایه‌گذاری‌های خود را کاهش دهند و سرمایه‌گذاری‌هایی مطمئن‌ انجام دهند. علاوه بر این در دنیای اقتصادی امروز داشتن دیدگاه‌های درست مالی به پیشرفت افراد کمک زیادی می‌کند.

تقریبا همه افراد خواستار آشنا شدن به قواعد مالی هستند، همین امر فرصت خوبی را در اختیار مترجم‌ها قرار می‌دهد تا با ترجمه کتاب‌های این حوزه به افرادی که خواستار افزایش دانش مالی خود هستند، کمک کنند.

پیشنهاد کتاب مالی و اقتصادی برای ترجمه: Passive Income Strategies to Build Your Wealth

نويسنده: Randy Wagner
ناشر: Randy Wagner; 2nd ed. edition
زمان انتشار: June, 2021
تعداد صفحه‌ها: 174 صفحه
امتیاز آمازون: 4/4 از 5

این کتاب برای افرادی مناسب است که قصد دارند درآمد منفعلی برای خود ایجاد کنند تا مجبور نباشند تمام عمرشان را صرف کار کردن کنند. افراد با مطالعه این کتاب با موارد زیر آشنا می‌شوند:

 • ماهیت درآمد منفعل
 • چگونگی دستیابی به آمادگی ذهنی برای رسیدن به موفقیت
 • عادت‌هایی که نظم و انضباط‌ افراد را بهبود می‌بخشند
 • چگونگی سرمایه‌گذاری در بازار سرمایه و سهام
 • روش‌های کسب درآمد از طریق اجاره دادن دارایی‌ها
 • گام‌هایی برای پرداخت بدهی‌ها
 • اصول بازاریابی شبکه‌ای

برای مشاهده جزئیات بیشتر درباره این کتاب، می‌توانید آن را در سایت آمازون بررسی کنید.

پیشنهاد کتاب مالی و اقتصادی برای ترجمه: The Warren Buffett Book of Investing Wisdom

نويسنده: Robert L. Bloch
ناشر: Skyhorse
زمان انتشار: June, 2021
تعداد صفحه‌ها: 216 صفحه
امتیاز آمازون: 4/8 از 5

وارن بافت، معروف‌ترین و موفق‌ترین سرمایه‌گذار جهان محسوب می‌شود. بافت برای سرمایه‌گذاری‌هایش اصول ساده و باارزشی دارد به همین خاطر بسیاری از سرمایه‌گذاران دنیا به دنبال این هستند تا از اصول و نکاتی که بافت مطرح می‌کند، استفاده کنند و به موفقیت برسند.

در این کتاب 350 جمله از بافت گردآوری شده است. افراد با مطالعه این کتاب می‌توانند با عقاید بافت درباره جنبه‌های مختلف سرمایه‌گذاری آشنا شوند و آن اصول و نظریات را در سرمایه‌گذاری‌های خودشان نیز به کار بگیرند. برای مشاهده جزئیات بیشتر درباره این کتاب، می‌توانید آن را در سایت آمازون بررسی کنید.

معرفی کتاب مالی و اقتصادی برای ترجمه: Decentralized Finance


نويسنده: NFT Trending Crypto Art
ناشر: NFT Cryptocurrency Investment Guides
زمان انتشار: May, 2021
تعداد صفحه‌ها: 184 صفحه
امتیاز آمازون: 4/9 از 5
حجم تقریبی: 43000 کلمه

این کتاب درباره امور مالی غیرمتمرکز است. با به وجود آمدن رمزارزهایی مانند بیت‌کوین و اتریوم، امور مالی غیرمتمرکز نیز گسترش پیدا کردند. امور مالی غیرمتمرکز، روش جدیدی برای وام گرفتن، وام دادن، معامله، پس‌انداز و سرمایه‌گذاری است. امور مالی غیرمتمرکز به شما کمک می‌کند تا خودتان کنترل پول‌تان را در اختیار داشته باشید و نیازی نباشد که از بانک‌ها یا اشخاص ثالث استفاده کنید.

برای مثال، شما می‌توانید از رمزارزها به عنوان وثیقه‌ای برای وام گرفتن استفاده کنید یا اهرم ده برابر را برای معامله رمزارزها به کار بگیرید. افراد با مطالعه این کتاب با طور کامل با سیستم امور مالی غیرمتمرکز و کاربردهای آن آَشنا می‌شوند. برای مشاهده جزئیات بیشتر درباره این کتاب، می‌توانید آن را در سایت آمازون بررسی کنید.

کتاب‌های مالی و اقتصادی

با کتاب‌های بیشتری در این زمینه آشنا شوید.

معرفی و پیشنهاد کتاب‌های انگلیسی ترجمه نشده در حوزه بیت‌کوین و رمز ارز

رمز ارز یکی از حوزه‌های جذاب در دنیای امروزی است به طوری که روزانه بر تعداد طرفداران بیت‌کوین، بلاکچین و… افزوده می‌شود. در این مطلب کتاب‌های مناسبی در حیطه رمز ارز و ارزهای دیجیتال معرفی می‌کنیم تا علاقه‌مندان اطلاعات خود را در این زمینه افزایش دهند، سرمایه‌گذاری‌های موفق‌تری انجام دهند و بتوانند به خوبی درآمد کسب کنند.

پیشنهاد کتاب بیت‌کوین و رمزارز برای ترجمه: Bitcoin and Cryptocurrency Trading for Beginners

ناشر: Independently published
زمان انتشار: July, 2021
تعداد صفحه‌ها: 115 صفحه
امتیاز آمازون: 5 از 5
حجم تقریبی: 50000 کلمه

این کتاب به مخاطبانش آموزش می‌دهد تا از طریق اکسچنج‌ها روی رمزارزها سرمایه‌گذاری کنند و از تحلیل تکنیکال استفاده کنند و سرمایه‌گذاری‌ موفقی انجام دهند. همچنین افراد با مطالعه این کتاب یاد می‌گیرند اندیکاتورها را به کار بگیرند و روندها را تشخیص دهند. از این طریق آن‌ها می‌توانند به خوبی در بازار رمزارزها فعالیت کنند و از لحاظ مالی شرایط مساعدی به دست آورند. برای مشاهده جزئیات بیشتر درباره این کتاب، می‌توانید آن را در سایت آمازون بررسی کنید.

پیشنهاد کتاب بیت‌کوین و رمزارز برای ترجمه: BITCOIN AND CRYPTOCURRENCY TRADING PRO

نويسنده: Warren Larsen
ناشر: Independently published
زمان انتشار: June, 2021
تعداد صفحه‌ها: 104 صفحه
امتیاز آمازون: 4/8 از 5
حجم تقریبی: 13000 کلمه

افراد در این کتاب با اکسچنج‌های رمزارز، اندیکاتورها، تحلیل تکنیکال و تکنیک‌های مدیریت ریسک آشنا می‌شوند و آمادگی لازم را پیدا می‌کنند تا در بازار رمزارز فعالیت کنند. نکاتی که در این کتاب مطرح شده‌اند کاملا کاربردی هستند و به معامله‌گرها کمک می‌کنند استراتژی معاملاتی مناسبی برای خود ایجاد کنند. در کل افراد با مطالعه این کتاب با موارد زیر آشنا می‌شوند:

 • بلاک‌چین
 • ویژگی‌های اصلی بیت‌کوین
 • اکسچنج‌های رمزارز
 • نحوه معامله رمزارزها
 • مهم‌ترین اندیکاتورهای تحلیل تکنیکال (ایچیموکو، RSI و …)
 • آشنایی با تحلیل تکنیکال و تحلیل بنیادی در معامله رمزارزها

برای مشاهده جزئیات بیشتر درباره این کتاب، می‌توانید آن را در سایت آمازون بررسی کنید.

معرفی کتاب برای ترجمه در حوزه رمزارز: Beyond Bitcoin Investing

ناشر: Independently published
زمان انتشار: May, 2021
تعداد صفحه‌ها: 180 صفحه
امتیاز آمازون: 4/6 از 5

امروزه به دلیل بازده زیادی که رمزارزها ایجاد کرده‌اند، افراد زیادی به دنبال سرمایه‌گذاری روی آن‌ها هستند. بسیاری از سرمایه‌گذارها ترجیح می‌دهند صرفا روی بیت‌کوین سرمایه‌گذاری کنند و رمزارزها را محدود به بیت‌کوین می‌دانند. این کتاب چنین افرادی را با سایر کوین‌ها نیز آشنا می‌کند تا بتوانند از این طریق به سبد سرمایه‌گذاری‌شان تنوع ببخشند و ثبات مالی بیشتری به دست آورند. همچنین افراد با مطالعه این کتاب با مفهوم بلاک‌چین نیز آشنا می‌شوند و می‌توانند تصمیم‌های مالی بهینه‌تری بگیرند. برای مشاهده جزئیات بیشتر درباره این کتاب، می‌توانید آن را در سایت آمازون بررسی کنید.

معرفی و پیشنهاد ترجمه کتاب The Bitcoin Standard

ترجمه شده

ناشر: Wiley
زمان انتشار:April, 2018
تعداد صفحه‌ها: 304 صفحه
امتیاز آمازون: 4/7 از 5

سیف‌الدین آموس با نوشتن کتاب استاندارد بیت‌کوین نه تنها به بررسی بیت‌کوین پرداخته، بلکه تاریخچه پول را نیز به طور دقیق مورد بررسی قرار داده‌است. وی در این کتاب، بانکداری متمرکز را به چالش کشیده و ایرادهای اساسی آن را بیان کرده‌است. همچنین آموس در ابتدای کتاب تاریخچه ظهور بیت‌کوین را بیان می‌کند و در ادامه عوامل رشد سریع آن در سال‌های اخیر را مشخص می‌کند. نویسنده در این کتاب با بررسی دقیق تاریخچه پول و طلا به بررسی سیستم غیرمتمرکز بیت‌کوین می‌پردازد. اطلاعات سیف‌الدین آموس در زمینه فناوری و دانش اقتصادی وی درباره تاریخچه پول با هم ترکیب شده‌اند و کتابی فوق‌العاده در زمینه بیت‌کوین به وجود آورده‌اند! در آخرین فصل از این کتاب خواننده با سوالات رایجی که پیرامون بیت‌کوین وجود دارد آشنا می‌شود. سوالاتی از قبیل:

 • آیا استخراج بیت‌کوین باعث هدر دادن انرژی می‌شود؟
 • آیا بیت‌کوین برای مجرمان و تبهکاران است؟
 • چه کسی بیت‌کوین را کنترل می‌کند؟
 • چگونه ممکن است بیت‌کوین از بین رود؟

برای مشاهده جزییات بیشتر درباره این کتاب، می توانید آن را در سایت آمازون بررسی کنید.

کتاب‌های بیت کوین و رمزارز

با کتاب‌های بیشتری در این زمینه آشنا شوید.

معرفی و پيشنهاد کتاب برای ترجمه در زمينه‌ استارتاپ و کارآفرينی

اکنون ترجمه چند کتاب در حوزه مديريت،‌کارآفرينی و استارتاپ‌ها را به شما پيشنهاد می‌کنيم. شايد بپرسيد چرا اين زمينه را برای پيشنهاد کتاب انتخاب کرده‌ايم؟

مديريت تنها مخصوص به شرکت‌ها و موسسات نيست. زندگی هريک از ما از بدو تولد به مديريت نياز دارد. حتی می‌توان گفت نحوه مديريت زندگی‌مان موفقيت‌ها و شکست‌هايمان را تعيين مي‌کند پس بهتر است هريک از ما فوت‌وفن‌های مديريت را به خوبی ياد بگيريم.

دليل دوم ما اين است که استارتاپ و کارآفرينی حوزه جذابی است و اين روزها افراد زيادی را به خود جذب کرده است اما منابع محدود زبان فارسی پاسخ‌گوی سوالات و نيازهای اين حوزه نيست. دنيای استارتاپ‌ها هرروز درحال به روز شدن است، نيازهای جديد به وجود می‌آيند و روش‌های جديدی ابداع می‌شوند پس برای موفقيت در اين حوزه بايد با دنيای استارتاپ‌های جهانی در ارتباط بود.

پیشنهاد کتاب انگلیسی کارآفرینی و استارتاپی برای ترجمه: Ascend Your Start-Up

نويسنده: Helen Yu
ناشر: Made For Success Publishing
زمان انتشار: May, 2021
تعداد صفحه‌ها: 180 صفحه
امتیاز آمازون: 5 از 5

این کتاب برنده جایزه فستیوال کتاب نیویورک و جزء پرفروش‌ترین کتاب‌های وال‌استریت ژورنال است. افراد با مطالعه کتاب Ascend Your Start-Up با موارد زیر آشنا می‌شوند:

 • توصیه‌های تخصصی و خردمندانه برای استارتاپ‌های حوزه تکنولوژی
 • مواردی که مانع پیشرفت استارتاپ‌ها می‌شوند
 • چگونگی تبدیل ایده به محصول و فروش آن در بازار
 • نکات مورد نیاز استارتاپ‌های حوزه تکنولوژی که برای رشدشان با چالش مواجه شده‌اند

برای مشاهده جزئیات بیشتر درباره این کتاب، می‌توانید آن را در سایت آمازون بررسی کنید.

پیشنهاد کتاب استارتاپ و کارآفرینی برای ترجمه: Pivot to Win

نويسنده: Jordan Babineaux
ناشر: Oskie Press
زمان انتشار: February, 2021
تعداد صفحه‌ها: 214 صفحه
امتیاز آمازون: 5 از 5
حجم تقریبی: 48000 کلمه

تغییرات بخش جدایی‌ناپذیر زندگی روزانه ما هستند. این تغییرات همه جنبه‌های زندگی افراد را تحت تاثیر قرار می‌دهند و بر کسب‌وکار و عملکردشان نیز تاثیر می‌گذارند. در این شرایط بسیار مهم است که افراد به ویژه صاحبان کسب‌وکارها بتوانند با چالش‌ها مقابله کنند و مسیر جدیدی را در پیش بگیرند.

افراد با مطالعه این کتاب یاد می‌گیرند از لحاظ ذهنی بتوانند در شرایط مختلف و هنگام مواجهه با چالش‌ها مسیر خود را تغییر دهند، همچنین متوجه می‌شوند چرا تغییر مسیر از عوامل موفقیت محسوب می‌شود و در نهایت می‌توانند از تغییرات به نفع خودشان استفاده کنند. برای مشاهده جزییات بیشتر درباره این کتاب، می توانید آن را در سایت آمازون بررسی کنید.

پیشنهاد کتاب استارتاپ و کارآفرینی برای ترجمه: Get It Done

نويسنده: Dr. Rose Emily Lorenzo
ناشر: Rose Emily Lorenzo
زمان انتشار: August, 2020
تعداد صفحه‌ها: 118 صفحه
امتیاز آمازون: 5 از 5
حجم تقریبی: 22000 کلمه

نویسنده این کتاب بیش از سی سال است که در زمینه کارآفرینی فعالیت می‌کند و به خوبی با ویژگی‌های فعالیت در این حوزه آشنایی دارد. او در این سال‌های طولانی افرادی را ملاقات کرده‌است که ایده‌های فوق‌العاده‌ای داشته‌اند اما نمی‌دانستند باید از کجا شروع کنند. به همین خاطر تصمیم گرفت کتاب Get It Done را بنویسد تا به افرادی که ایده‌های خوبی دارند کمک کند کسب‌وکار خودشان را برپا کنند و بتوانند نقطه شروع را پیدا کنند. برای مشاهده جزییات بیشتر درباره این کتاب، می توانید آن را در سایت آمازون بررسی کنید.

معرفی ترجمه کتاب Monetizing Innovation

ترجمه شده

نويسنده: Madhavan Ramanujam, Georg Tacke
ناشر: Wiley
زمان انتشار: May, 2016
تعداد صفحه‌ها: 256 صفحه
امتیاز آمازون: 4/8 از 5

امروزه شرکت‌ها برای کسب درآمد به ابتکار و نوآوری زیادی نیاز دارند. کسب و کارها این موضوع را به خوبی درک کرده‌اند و زمان و هزینه زیادی را صرف طراحی و تولید محصولات‌شان می‌کنند. اما 72 درصد از این خلاقیت‌ و نوآوری‌ها به سود مالی نمی‌رسند و با شکست مواجه می‌شوند. بسیاری از مدیران کسب و کارها این شکست را قبول کرده‌اند و معتقدند هر کسب و کاری ضرر و زیان خودش را دارد. اما مطالب این کتاب این حرف را قبول ندارند و راهکارهایی ارائه می‌دهد که از چنین شکست‌هایی جلوگیری کند. برای مشاهده جزییات بیشتر درباره این کتاب، می توانید آن را در سایت آمازون بررسی کنید.

کتاب‌های کارآفرینی و استارتاپ

با کتاب‌های بیشتری در زمینه کارآفرینی آشنا شوید.

معرفی و پیشنهاد کتاب‌های ترجمه نشده در حوزه بازاریابی و برندسازی

از ديگر حوزه‌های پرمخاطب می‌توان به بازاريابی و برندسازی توجه کرد. در کشور ما بازاريابی هنوز از شيوه‌های قديمی استفاده می‌کند. راه‌اندازی کسب‌وکارهای جديد، به شيوه‌های جديد بازاريابی نياز دارد. اما منابعی که در اين حوزه به زبان فارسی داريم محدود و قديمی هستند. حضور

مترجمان برای به‌روز کردن منابع موجود در اين حوزه بسيار مهم است.

معرفی کتاب بازاریابی و برندسازی برای ترجمه: Marketing Architecture


نويسنده: Kai Sato
ناشر: Kaizen Reserve, Inc.
زمان انتشار: July, 2021
تعداد صفحه‌ها: 118 صفحه
امتیاز آمازون: 5 از 5
حجم تقریبی: 37000 کلمه

بیشتر شرکت‌ها تمرکزشان بر این است که بتوانند محصولی با کیفیت مناسب تولید کنند اما با وجود تولید محصول مناسب باز هم شکست می‌خورند چرا که نتوانسته‌اند به خوبی برای محصول‌شان بازاریابی کنند. این کتاب به صاحبان کسب‌وکارهای کوچک (کسب‌وکارهایی که کمتر از 50 نفر کارمند دارند) یاد می‌دهد که چگونه محصول‌شان را به مردم نشان دهند و اقدامات بازاریابی مناسبی برای فروش محصول انجام دهند.

البته مطالب کتاب صرفا محدود به بازاریابی محصول نیست، صاحبان کسب‌وکارها با اجرای مواردی که در این کتاب آموزش داده شده می‌توانند علاوه بر مشتری، سرمایه‌گذارها و کارمندان برتر را نیز جذب کنند و سازمان‌شان را از جنبه‌های مختلف تقویت کنند. برای مشاهده جزئیات بیشتر درباره این کتاب، می‌توانید آن را در سایت آمازون بررسی کنید.

  پیشنهاد کتاب بازاریابی برای ترجمه: UnCloned Marketing

نويسنده: Audria Richmond
ناشر: UnCloned Publishing
زمان انتشار: July, 2020
تعداد صفحه‌ها: 196 صفحه
امتیاز آمازون: 5 از 5

بسیاری از شرکت‌ها هستند که محصولات و خدمات فوق‌العاده‌ای دارند اما به دلیل اینکه نمی‌توانند به خوبی برای محصولات‌شان بازاریابی کنند، آن خدمات و محصولات به دست مخاطبان هدف‌شان نمی‌رسد و کسب‌وکارشان شکست می‌خورد. پس برای برپایی کسب‌وکاری موفق، شرکت‌ها باید بتوانند استراتژی بازاریابی مناسبی برای خود انتخاب کنند.

کتاب UnCloned Marketing به کمک مدیران بازاریابی شرکت‌ها آمده است. در این کتاب نکته‌ها و توصیه‌هایی برای تعیین استراتژی مناسب بازاریابی وجود دارد. علاوه بر این، استراتژی و برنامه بازاریابی شرکت‌های موفق جهانی نیز در این کتاب آورده شده تا خواننده به خوبی با شرایط و ویژگی‌های آن شرکت‌ها و استراتژی بازاریابی‌شان آشنا شود و بتواند از آن‌ها درس بگیرد. برای مشاهده جزییات بیشتر درباره این کتاب، می توانید آن را در سایت آمازون بررسی کنید.

  پیشنهاد کتاب بازاریابی برای ترجمه: The Revenue Marketing Book

نويسنده: Yaagneshwaran Ganesh
ناشر: Notion Press
زمان انتشار: May, 2020
تعداد صفحه‌ها: 106 صفحه
امتیاز آمازون: 4/7 از 5

این کتاب به مدیران بازاریابی شرکت‌ها نشان می‌دهد که میزان بودجه بازاریابی‌شان یا تعداد افرادی که در بخش بازاریابی شرکت‌ها فعالیت می‌کنند، موارد مهمی نیستند و تاثیر زیادی در موفقیت فعالیت‌های بازاریابی نخواهند داشت. آنچه مهم است، شناخت عواملی است که در فعالیت‌های بازاریابی منجر به کسب سود و درآمد برای شرکت می‌شوند. این کتاب مخاطبانش را با ایده‌ها و چارچوب‌هایی آشنا می‌کند که باعث می‌شوند فعالیت‌های بازاریابی مستقیما منجر به کسب درآمد برای شرکت‌ها شوند. برای مشاهده جزییات بیشتر درباره این کتاب، می توانید آن را در سایت آمازون بررسی کنید.

کتاب‌های بازاریابی و برندسازی

با کتاب‌های بازاریابی بیشتری در این زمینه آشنا شوید.

پیشنهاد کتاب‌های مدیریت برای ترجمه

پیشنهاد کتاب مدیریت و رهبری برای ترجمه: Hold Successful Meetings

نويسنده: Caterina Kostoula
ناشر: Penguin Business
زمان انتشار: July, 2021
تعداد صفحه‌ها: 224 صفحه
امتیاز آمازون: 4/9 از 5

هر یک از ما زمان زیادی را صرف جلسه‌های کاری می‌کنیم اما متاسفانه بیشتر زمان خود را در این جلسه‌ها هدر می‌دهیم و دستاورد خاصی از آن‌ها کسب نمی‌کنیم. این کتاب به ما کمک می‌کند تا جلسه‌های‌مان بهینه‌تر شوند، طی جلسه‌ تصمیم‌های بهتری اتخاذ کنیم و بتوانیم تشخیص دهیم چه زمانی چه نوع جلسه‌ای برای‌مان مفید خواهد بود.

همچنین در این کتاب مطالعه‌های موردی شرکت‌های برتر نیز وجود دارد و نکات کاربردی و مفیدی درباره برگزاری جلسه‌ها (چه جلسه‌های حضوری و چه جلسه‌های مجازی) در اختیارتان قرار می‌دهد. برای مشاهده جزئیات بیشتر درباره این کتاب، می‌توانید آن را در سایت آمازون بررسی کنید.

معرفی کتاب مدیریت و رهبری برای ترجمه: The 5 Roles of Leadership

نويسنده: Wladislaw Jachtchenko
ناشر: Remote
زمان انتشار: June, 2021
تعداد صفحه‌ها: 174 صفحه
امتیاز آمازون: 4/8 از 5
حجم تقریبی: 50000 کلمه

رهبران عالی می‌دانند که وجود افراد متخصص برای موفقیت سازمان کافی نیست، مهم این است که در سازمان چگونه از تخصص آن افراد استفاده می‌شود. مهارت‌های رهبری به رهبران کمک می‌کنند تا این موارد را تشخیص دهند اما متاسفانه مهارت‌های رهبری در مدرسه و دانشگاه به خوبی آموزش داده نمی‌شوند و رهبران جوان در این زمینه ضعف دارند، به همین خاطر نمی‌توانند به خوبی تیم‌شان را هدایت کنند. این رهبران با مطالعه کتاب The 5 Roles of Leadership با مهارت‌ها و نقش‌های رهبری آشنا می‌شوند و می‌توانند به خوبی تیم مورد نظرشان را هدایت کنند. برای مشاهده جزئیات بیشتر درباره این کتاب، می‌توانید آن را در سایت آمازون بررسی کنید.

پیشنهاد کتاب مدیریت برای ترجمه: Discover A Healthy Organization

نويسنده: Edna V Eade
ناشر: Educational Enhancement Consulting Services
زمان انتشار: September, 2020
تعداد صفحه‌ها: 90 صفحه
امتیاز آمازون:

این کتاب به مدیران کمک می‌کند تا اثربخشی سازمان را افزایش دهند و عملکرد تیم‌شان را به بالاترین حد ممکن برسانند. امروزه محققان به این نتیجه رسیده‌اند که اثربخشی سازمان‌ها ارتباط مستقیمی با نحوه عملکرد کارکنان دارد. محتوای این کتاب به خوبی به مدیران کمک می‌کند تا عملکرد کارکنان خود را بررسی کنند و قسمت‌های مختلف سازمان را زیر نظر داشته باشند تا نقاط ضعف خود را به نقاط قوت تبدیل کنند.

این کتاب به دو بخش تقسیم می‌شود، قسمت اول به بررسی عملکرد انفرادی کارکنان می‌پردازد و قسمت دوم عملکرد کل سازمان را بررسی می‌کند. هدف هر دو بخش نیز ایجاد فرهنگ پاسخ‌گویی و ارتباطات آزاد در سازمان است. برای مشاهده جزئیات بیشتر درباره این کتاب، می‌توانید آن را در سایت آمازون بررسی کنید.

معرفی کتاب مدیریت برای ترجمه: Winning the War for Talent

ترجمه شده

نويسنده: Chris Czarnik
ناشر:  Simple Truths
زمان انتشار: August, 2020
تعداد صفحه‌ها: 69 صفحه
امتیاز آمازون:

محتوای این کتاب کم حجم به مدیران سازمان‌ها کمک می‌کند تا بتوانند بر اساس نیازشان کارکنانی استخدام کنند که باعث رشد و بقای شرکت‌ شوند. کتاب Winning the War for Talent به مدیران آموزش می‌دهد که هم استعدادهای برتر را جذب کنند هم بتوانند آن‌ها را در سازمان‌شان حفظ کنند و در نهایت فرصت رشد و پیشرفت را برای آن‌ها فراهم کنند تا در کنار رشد سازمان، کارکنان نیز به رشد فردی دست پیدا کنند. برای مشاهده جزئیات بیشتر درباره این کتاب، می‌توانید آن را در سایت آمازون بررسی کنید.

کتاب‌های مدیریت

با کتاب‌های بیشتری در این زمینه آشنا شوید.

پیشنهاد کتاب‌های حوزه آینده پژوهی برای ترجمه

معرفی کتاب آینده‌پژوهی برای ترجمه: Future Starts Now

نويسنده: Theo Priestley و Bronwyn Williams
ناشر: Bloomsbury Business
زمان انتشار: June, 2021
تعداد صفحه‌ها: 272 صفحه
امتیاز آمازون: 5 از 5
حجم تقریبی: 75000 کلمه

این کتاب درباره تغییر و تحولات آینده کسب‌وکارها، تکنولوژی و جامعه آن‌ها است. اتفاقات غیرمترقبه ثابت کرده‌اند، آنچه سیاستمداران و اقتصاددانان درباره وضعیت آینده پیش‌بینی می‌کنند، لزوما درست نخواهد بود. با توجه به این عدم قطعیت، پس مدیران سازمان‌ها باید به دنبال فناوری‌ها و نوآوری‌هایی باشند که بر آینده کسب‌وکارشان تاثیر می‌گذارد. نویسندگان این کتاب نظرات آینده‌پژوهان برجسته جهان را گرد هم آورده‌اند تا اطلاعات مفیدی درباره مسیر فعلی و آینده حوزه‌های فناوری، اقتصاد، سیاست و کسب‌وکار برای مخاطب فراهم کنند. . برای مشاهده جزییات بیشتر درباره این کتاب، می توانید آن را در سایت آمازون بررسی کنید.

پیشنهاد کتاب آینده‌پژوهی برای ترجمه: Disruption in the Infrastructure Sector

نويسنده: Stefano Gattiو Carlo Chiarella
ناشر: Springer
زمان انتشار: May, 2021
تعداد صفحه‌ها: 228 صفحه
امتیاز آمازون: 4 از 5
حجم تقریبی: 92000 کلمه

این کتاب آینده کسب‌وکارها و بخش مالی سازمان‌ها را ترسیم می‌کند و چالش‌ها و فرصت‌هایی که در اختیار توسعه‌دهندگان، سرمایه‌گذارها و مدیران دارایی است را نشان می‌دهد.

افراد با مطالعه این کتاب با روندهای مهمی آشنا می‌شوند که زیرساخت کسب‌وکارها را در آینده تغییر می‌دهد. همچنین مطالب این کتاب پیامد این تغییرات را برای سرمایه‌گذارها و مدیران دارایی مشخص می‌کند. تمرکز اصلی کتاب Disruption in the Infrastructure Sector بر کسب‌وکارهای مستقر در اروپا و اتحادیه اروپا است و به سه حوزه انرژی، زیرساخت‌های حمل و نقل و مخابرات می‌پردازد. برای مشاهده جزییات بیشتر درباره این کتاب، می توانید آن را در سایت آمازون بررسی کنید.

پیشنهاد کتاب آینده‌پژوهی برای ترجمه: Competing in the Age of AI

نويسنده: Marco Iansiti
ناشر: Harvard Business Review Press
زمان انتشار: January, 2020
تعداد صفحه‌ها: 288 صفحه
امتیاز آمازون: 4/7 از 5
حجم تقریبی: 70400 کلمه

محتوای کتاب Competing in the Age of AI نشان می‌دهد که چگونه استفاده از داده‌ها و هوش مصنوعی نحوه عملکرد کسب‌وکارها را تغییر داده‌ و چه موقعیت‌های فوق‌العاده‌ای را برای‌شان فراهم کرده‌است. افراد با مطالعه این کتاب با موارد زیر به خوبی آشنا می‌شوند:

 • چارچوبی برای تجدید نظر درباره مدل‌های تجاری
 • تضاد بین شرکت‌های سنتی با شرکت‌های جدید مبتنی بر هوش مصنوعی
 • فرصت‌ها و خطرات ایجاد شده توسط شرکت‌های دیجیتالی
 • چالش‌ها و مسئولیت‌های جدید رهبران شرکت‌های دیجیتالی و سنتی

برای مشاهده جزییات بیشتر درباره این کتاب، می توانید آن را در سایت آمازون بررسی کنید.

پیشنهاد کتاب آینده‌پژوهی برای ترجمه: Non Obvious Megatrends

نويسنده: Rohit Bhargava
ناشر: Ideapress Publishing
زمان انتشار: January, 2020
تعداد صفحه‌ها: 272 صفحه
امتیاز آمازون: 4/7 از 5
حجم تقریبی: 88000 کلمه

کتاب Non Obvious Megatrends به مخاطبان کمک می‌کند تا مواردی را ببینند و روندهایی را برای کسب‌وکارشان پیش‌بینی کنند که بقیه به آن‌ها توجهی ندارند. کسب‌وکارهایی که این روندها را پیش‌بینی می‌کنند و خودشان را برای تغییرات آماده می‌کنند، می‌توانند به راحتی و متناسب با شرایط نحوه عملکرد خود را بهبود ببخشند و از رقبای‌شان پیشی بگیرند.

برای پیش‌بینی روندهای آینده کافی است درک درستی از زمان حال داشته باشید. این کتاب به شما در این مسیر کمک خواهد کرد. برای مشاهده جزییات بیشتر درباره این کتاب، می توانید آن را در سایت آمازون بررسی کنید.

کتاب‌های آینده پژوهی

با کتاب‌های بیشتری در این زمینه آشنا شوید.

ترجمه کتاب‌های حوزه روانشناسی

چرا ترجمه کتاب‌های روانشناسی را انتخاب کنيم؟ امروزه در تک‌تک لحظات زندگی خود به اطلاعات و توصيه‌های يک روانشناس نياز داريم. از کودکان 3 ساله تا افراد 93 ساله همگی برای سپری کردن هر مقطع مهم و حساس بايد از يک روانشناس کمک بگيرند. حتی اين روزها کارشناسان عامل موفقيت در زندگی شخصی را خودشناسی می‌دانند که رسيدن به اين شناخت از طريق علم روانشناسی ميسر می‌شود. پس بهتر است افراد با مطالعه کتاب‌های روانشناسی به تکنيک‌های اوليه و اصلی آن پی ببرند و از اين طريق کيفيت زندگی خود را بهبود ببخشند.

معرفی کتاب روانشناسی برای ترجمه: Empath and Narcissist

نويسنده: Mary Perlman
ناشر: Independently published
زمان انتشار: August, 2021
تعداد صفحه‌ها: 97 صفحه
امتیاز آمازون: 4/9 از 5
حجم تقریبی: 30000 کلم

این کتاب مخصوص افرادی است که دائما جذب آدم‌های نارسیست (خودشیفته) می‌شوند و به همین خاطر در روابط‌شان آسیب می‌بینند. چنین افرادی با مطالعه این کتاب می‌توانند با ویژگی‌های انسان‌های نارسیست آشنا شوند و از خودشان در برابر افراد خودشیفته مراقبت کنند. همچنین اگر با فرد نارسیستی در ارتباط بوده‌اند و در آن رابطه آسیب دیده‌‌اند، می‌توانند با خواندن کتاب Empath and Narcissist به شرایط عادی باز گردند و احساسات منفی‌شان نسبت به آن قضیه را کنترل کنند. برای مشاهده جزئیات بیشتر درباره این کتاب، می‌توانید آن را در سایت آمازون بررسی کنید.

 پیشنهاد کتاب روانشناسی برای ترجمه: Cognitive Behavioral Therapy

نويسنده: The Mentor Bucket
ناشر: Darfam Publishing
زمان انتشار: June, 2021
تعداد صفحه‌ها: 175 صفحه
امتیاز آمازون: 4/5 از 5
حجم تقریبی: 40000 کلمه

برخی افراد هستند که همیشه اضطراب دارند و افکار منفی و نگران‌کننده روی زندگی شخصی و کاری‌شان تاثیر می‌گذارد، به همین خاطر نمی‌توانند پیشرفت کنند و با شکست و ناکامی مواجه می‌شوند. در نهایت نیز دست از تلاش کردن بر می‌دارند و دچار ناامیدی می‌شوند. این کتاب با به کارگیری روش درمانی CBT به چنین افرادی کمک می‌کند تا شرایط روحی خود را بهبود ببخشند و به زندگی عادی باز گردند. برای مشاهده جزئیات بیشتر درباره این کتاب، می‌توانید آن را در سایت آمازون بررسی کنید.

 پیشنهاد کتاب روانشناسی برای ترجمه: The Uncontrollable Child

نويسنده: Matis Miller LCSW
ناشر: New Harbinger Publications
زمان انتشار: April, 2021
تعداد صفحه‌ها: 216 صفحه
امتیاز آمازون: 4/8 از 5
حجم تقریبی: 74000 کلمه

هر پدر و مادری دوست دارد رابطه بسیار خوبی با فرزندش داشته باشد و او را به بهترین نحو تربیت کند اما برخی از کودکان رفتار و هیجانات شدیدی از خود نشان می‌دهند و همین امر باعث می‌شود پدر و مادرشان نتوانند با آن‌ها رابطه خوبی برقرار کنند. مطالعه کتاب The Uncontrollable Child برای این پدر و مادرها مناسب است تا فرزندشان را با روش‌های صحیح تربیت کنند.

این کتاب بر اساس روش‌ درمانی DBT به پدر و مادرها کمک می‌کند تا درک بهتری نسبت به رفتار فرزندشان داشته باشند و از این طریق آن‌ها را با مهربانی و اعتماد به نفس تربیت کنند و آرامش را در خانه‌شان برقرار کنند. برای مشاهده جزئیات بیشتر درباره این کتاب، می‌توانید آن را در سایت آمازون بررسی کنید.

 پیشنهاد کتاب روانشناسی برای ترجمه: Change Your Mindset

ترجمه شده

نويسنده: Brayden James
ناشر: Independently published
زمان انتشار: May, 2020
تعداد صفحه‌ها: 122 صفحه
امتیاز آمازون: 4/5 از 5

کتاب Change Your Mindset به بررسی چارچوب‌های ذهنی افراد می‌پردازد و به آن‌ها کمک می‌کند تا با تغییر نگرش‌ها و چارچوب‌های فکری‌شان زندگی شادی برای خود به وجود آورند و به راحتی در مسیر رسیدن به اهداف‌شان حرکت کنند.

مخاطبان با مطالعه این کتاب، با مفهوم چارچوب ذهنی به طور کامل آشنا می‌شوند و توانایی کنترل ذهن خود را به دست می‌آورند. آن‌ها یاد می‌گیرند که چگونه در کمتر از 24 ساعت افکار منفی را از ذهن‌شان دور کنند و زندگی شاد و سرشار از موفقیتی برای خودشان به وجود آورند. برای مشاهده اطلاعات کامل این کتاب، می‌توانید آن را در سایت آمازون بررسی کنید.

کتاب‌های روانشناسی

با کتاب‌های بیشتری در حوزه روانشناسی آشنا شوید.

پیشنهاد کتاب برای ترجمه در حوزه زوج درمانی

معرفی کتاب زوج‌درمانی برای ترجمه: Relationship Questions for Couples

نويسنده: Miriam Torres Brinkmann PhD LMFT
ناشر: Rockridge Press
زمان انتشار: July, 2021
تعداد صفحه‌ها: 188 صفحه
امتیاز آمازون: 5 از 5

مکالمه و صحبت کردن یکی از روش‌های تقویت و بهبود ارتباط زوج‌ها است اما بسیاری اوقات زوج‌ها نمی‌دانند باید مکالمه‌شان را چگونه آغاز کنند. این کتاب به آن‌ها کمک می‌کند تا مکالمه‌ خوبی با یک‌دیگر داشته باشند، از خواسته‌ها و عقاید یک‌دیگر آگاه شوند و روابط‌شان عمیق‌تر و مستحکم‌تر شود. برای مشاهده جزئیات بیشتر درباره این کتاب، می‌توانید آن را در سایت آمازون بررسی کنید.

پیشنهاد کتاب زوج‌درمانی برای ترجمه: Internal Family Systems Couple Therapy Skills Manual

نويسنده: Toni Herbine-Blank و Martha Sweezy
ناشر: PESI Publishing
زمان انتشار: March, 2021
تعداد صفحه‌ها: 134 صفحه
امتیاز آمازون: 4/8 از 5

زوج‌ها با مطالعه این کتاب می‌توانند خودشان را بشناسند، از تفاوت‌های‌شان آگاه شوند و عوامل اختلاف‌ و ناسازگاری‌شان را نیز تشخیص دهند. تکنیک‌ها و روش‌های درمانی که در این کتاب بیان شده‌اند، باعث می‌شوند بار دیگر عشق و علاقه بین زوج‌ها برقرار شود.

همچنین برای هر یک از موضوعات و مشکلاتی که در کتاب مطرح شده، مثالی نیز ارائه شده است تا زوج‌ها کاملا از مشکل‌شان آگاه شوند و با به کارگیری تمرینات مناسب مشکلات‌شان را حل کنند. برای مشاهده جزئیات بیشتر درباره این کتاب، می‌توانید آن را در سایت آمازون بررسی کنید.

 پیشنهاد کتاب زوج درمانی برای ترجمه: ANXIETY IN RELATIONSHIP

نويسنده: Laurance Rosemberg
ناشر: Independently published
زمان انتشار: August, 2020
تعداد صفحه‌ها: 179 صفحه
امتیاز آمازون: 4/4 از 5
حجم تقریبی: 46800 کلمه

این کتاب راهنمایی گام به گام برای زوج‌ها است تا بتوانند رابطه‌ خوبی تشکیل دهند و بر اضطراب، ترس، حسادت و دلبستگی بیش از اندازه‌شان غلبه کنند. افراد با مطالعه این کتاب می‌توانند متوجه شوند چرا در طول رابطه احساسات منفی به سراغ‌شان می‌آید و یاد می‌گیرند چگونه می‌توانند با این احساسات منفی مقابله کنند. در کل افراد با مطالعه کتاب Anxiety In Relationship با موارد زیر آشنا می‌شوند:

 • تاثیرات اضطراب بر رابطه.
 • رفتارهایی که باعث می‌شوند افراد غیرمنطقی رفتار کنند.
 • راه‌های غلبه بر اضطراب.
 • هفت گام برای مقابله با ترس از رها شدن.
 • راه‌های ارتباط برقرار کردن دوباره با همسر برای نجات ازدواج.

برای مشاهده اطلاعات کامل این کتاب، می‌توانید آن را در سایت آمازون بررسی کنید.

پیشنهاد کتاب زوج درمانی برای ترجمه: Relationship Questions for Couples

نويسنده: Theresa White
ناشر: Independently published
زمان انتشار: September, 2020
تعداد صفحه‌ها: 191 صفحه
امتیاز آمازون: 4/7 از 5

زوج‌ها با مطالعه این کتاب می‌توانند عشق و صمیمیت را در روابط‌شان افزایش دهند و مهارت‌هایی را برای برقراری روابط بهتر یاد بگیرند تا از این طریق ازدواجی موفق داشته باشند. تفکر منفی یکی از مواردی است که می‌تواند کیفیت روابط را کاهش دهد. محتوای این کتاب به زوج‌ها کمک می‌کند توانایی مقابله با این افکار را پیدا ‌کنند و روابط لذت‌بخشی به وجود آورند. برای مشاهده جزئیات بیشتر درباره این کتاب، می‌توانید آن را در سایت آمازون بررسی کنید.

کتاب‌های زوج درمانی

با کتاب‌های بیشتری در در این زمینه آشنا شوید.

معرفی کتاب‌های ترجمه نشده در زمینه فناوری

چرا ترجمه کتاب‌های حوزه کامپيوتر و فناوری را انتخاب کنيم؟ امروزه علوم کامپيوتر با سرعت بسيار زيادی درحال پيشرفت است به طوری که متخصصان اين حوزه بايد ثانيه به ثانيه اطلاعات خود را به روز کنند و اطلاعات جديدی کسب کنند. علاوه بر اين برای بسياری از افراد آگاه شدن از پيشرفت‌های جديد فناوری و نحوه اين پيشرفت‌ها جذابيت خاصی دارد. افراد با مطالعه کتاب می‌توانند به اطلاعات خود در اين زمينه‌ بيافزايند و به پاسخ پرسش‌های خود درباره چگونگی پيشرفت‌های فناوری دست يابند.

پیشنهاد کتاب کامپیوتر برای ترجمه: Python Programming for Beginners

نويسنده: AMZ Publishing
ناشر: Independently published
زمان انتشار: July, 2021
تعداد صفحه‌ها: 192 صفحه
امتیاز آمازون: 5 از 5
حجم تقریبی: 51000 کلمه

امروزه پایتون به یکی از پرکاربردترین و محبوب‌ترین زبان‌های برنامه‌نویسی تبدیل شده است. پایتون در زمینه‌های مختلفی از جمله هوش مصنوعی، ماشین لرنینگ، بازی‌سازی، تحلیل داده و … کاربرد دارد. به همین خاطر محبوبیت آن روز به روز در حال افزایش است.

کتاب Python Programming for Beginners مخصوص افراد تازه‌کار است تا بتوانند به خوبی با اصول اولیه این زبان برنامه‌نویسی آشنا شوند. برای مشاهده جزئیات بیشتر درباره این کتاب، می‌توانید آن را در سایت آمازون بررسی کنید.

معرفی کتاب کامپیوتر برای ترجمه: How Cybersecurity Really Works

نويسنده: Sam Grubb
ناشر: No Starch Press
زمان انتشار: June, 2021
تعداد صفحه‌ها: 216 صفحه
امتیاز آمازون: 4/8 از 5
حجم تقریبی: 80000 کلمه

این کتاب شما را با دنیای امنیت سایبری آشنا می‌کند. همچنین نحوه عملکرد هکرها را توضیح می‌دهد و به شما یاد می‌دهد چگونه خودتان و سازمان‌تان را در برابر حمله‌های هکرها ایمن کنید. اگر دانشجوی رشته کامپیوتر هستید یا در حوزه کسب‌وکار فعالیت می‌کنید، این کتاب بهترین گزینه است تا با امنیت سایبری آشنا شوید. برای مشاهده جزئیات بیشتر درباره این کتاب، می‌توانید آن را در سایت آمازون بررسی کنید.

پیشنهاد کتاب کامپیوتر برای ترجمه: SEO Fundamentals for Small Business Owners

نويسنده: Dean Scaduto
ناشر: Independently published
زمان انتشار: June, 2021
تعداد صفحه‌ها: 89 صفحه
امتیاز آمازون: 5 از 5

کسب‌وکارها و افرادی که وب‌سایتی مخصوص خودشان دارند و می‌خواهند از طریق آن با مخاطبان خود ارتباط برقرار کنند، حتما باید روی سئوی سایت‌شان کار کنند. در غیر این صورت مطالب وب‌سایت‌ در اختیار مخاطب قرار نمی‌گیرد. در نتیجه وب‌سایت کارایی خاصی برای‌شان ایجاد نمی‌کند. سئو اصول خاصی دارد که حتما باید رعایت شوند. این اصول به صورت کاملا کاربردی در این کتاب مطرح شده‌اند. برای مشاهده جزئیات بیشتر درباره این کتاب، می‌توانید آن را در سایت آمازون بررسی کنید.

 پیشنهاد ترجمه کتاب  Crushing YouTube

ناشر: Efficient Alpha
زمان انتشار: July 2019
تعداد صفحه‌ها: 164 صفحه
امتیاز آمازون: 4/8 از 5
حجم تقریبی: 44200 کلمه

مطمئنا تا کنون به اين فکر افتاده‌ايد که از طريق رسانه اجتماعی و محبوب يوتيوب کسب درآمد کنيد اما نمی‌دانيد که چگونه بايد اين کار را انجام داد. جوزف هوگ (Joseph Hogue) نويسنده‌ی اين کتاب با بيان راهبردها و تجربه‌های شخصی خودش در اين زمينه و اين که چگونه طی 18 ماه نزديک به 75 هزار نفر دنبال کننده به دست بياوريد، به کمکتان می‌آيد. او با بيان الگوريتم‌های به کار برده شده در يوتيوب و ترفندهای مؤثر جهت کسب درآمد از طريق توليد محتوا در آن، راهکارهای جالبی را به شما می‌آموزد. پس اگر در مورد کسب و کار در زمينه‌ی يوتيوب علاقه‌مند هستيد و خواهان کسب درآمد از طريق آن هستيد اين کتاب شديداً به شما توصيه می‌شود. برای مشاهده جزییات بیشتر درباره این کتاب، می توانید آن را در سایت آمازون بررسی کنید.

کتاب‌های تکنولوژی و فناوری

با کتاب‌های بیشتری در در این زمینه آشنا شوید.

معرفی و پيشنهاد کتاب برای ترجمه در زمينه زندگی نامه و شرح حال

از حوزه‌های پرمخاطب در زمينه‌ی کتاب و کتاب‌خوانی می‌توان شرح حال و زندگی نامه را نام برد. شرح حال مجموعه‌ای از خاطراتی است که نويسنده در مورد لحظات زندگی يا حوادثی که به طور عمومی يا خصوصی برايش اتفاق آمده است، می‌نويسد اما زندگی نامه شرح و توصيف رخدادها و روند زندگی يک يا چند نفر است.

مطالعه و ترجمه اين گونه کتاب‌ها لذت بسيار زيادی دارد. بسياری از مردم علاقه مندند که راجع به زندگی افراد معروف بدانند. با خواندن اين‌گونه کتاب‌ها، به تجربه‌های شخصی نويسنده پی می‌بريم و درس‌هايی از آن می‌گيريم. چه بسا اين تجربه‌ها برای خود ما نيز در زندگی اتفاق بيفتد. به همين دليل، اين نوع کتاب‌ها برای ترجمه بسيار مناسب هستند و می‌توانند درآمد زيادی داشته باشند.

 پیشنهاد ترجمه کتاب  How to be an Antiracist

نويسنده: Ibram X. Kendi
ناشر: One World
زمان انتشار: August 2019
تعداد صفحه‌ها: 320 صفحه
امتیاز آمازون: 4/8 از 5

اين کتاب از پرفروش‌ترين‌های نيويورک تايمز است. در اين کتاب نويسنده توضيح می‌دهد که نژاد پرستی در نهايت امری ساختاری در نظام کشور است. او که خود سياهپوست است، با بيان خاطره‌ها و تجربه‌هايش در اين زمينه و اتفاق‌هايی که برايش افتاده، سعی دارد توجه خواننده را به سياست‌های ناعادلانه معطوف کند. کندی با استفاده از تاريخ، علم و قوانين اخلاقی به تشريح انواع مختلف نژادپرستی می‌پردازد و همزمان با بيان کردن شرح حال خود، نظراتش را در اين زمينه بيان می‌کند. برای مشاهده جزییات بیشتر درباره این کتاب، می توانید آن را در سایت آمازون بررسی کنید.

 پیشنهاد ترجمه کتاب  To Love and Let Go

نويسنده: Rachel Brathen
ناشر: Gallery Books
زمان انتشار: September 2019
تعداد صفحه‌ها: 336 صفحه
امتیاز آمازون: 5 از 5

ريچل براتن (Rachel Brathen) در اين کتاب از تجربه‌های خود در زمينه‌های مهم زندگی مانند عشق می‌گويد. همه‌ی ما قطعاً به موقعيت‌هايی نظير عاشق شدن، از دست دادن کسی که دوستش داريم يا مواقعی که چيز باارزشی در زندگی به دست می آوريم برخورد کرده‌ايم. ريچل در اين کتاب به زيبايی اين موقعيت‌ها را به تصوير می‌کشد و نشان می‌دهد که عشق و اندوه هردو نيمه‌ای از يک کل هستند. به نقل از گلنون دويل (Glennon Doyle)، نويسنده‌ی کتاب مبارز عشق، خواندن داستان زندگي ريچل اشکتان را در می‌آورد. برای مشاهده جزییات بیشتر درباره این کتاب، می توانید آن را در سایت آمازون بررسی کنید.

در این مطلب سعی کردیم، مجموعه‌ای از کتاب‌های ارزشمند و جدید حوزه‌های مختللف را برای ترجمه به شما معرفی کنیم. اگر قصد دارید کتابی ترجمه شده به اسم خودتان داشته‌باشید می‌توانید از این لیست یا هر لیست دیگری، کتاب مورد علاقه خود را انتخاب کنید، فایل کتاب انگلیسی را از وب‌سایت‌های فروش کتاب الکترونیکی تهیه کنید و برای کارشناسان ما در تلگرام ارسال کنید.

کتاب بررسی می‌شود و زمان و هزینه لازم برای ترجمه به شما اعلام می‌شود. در نظر داشته‌باشید تخمین هزینه و زمان مورد نیاز برای ترجمه صرفا از روی فایل کتاب انگلیسی امکان پذیر است و در غیر این صورت از اعلام قیمت معذوریم. علاوه بر ترجمه کتاب، می‌توانید سایر امور مانند صفحه آرایی، طراحی جلد، اخذ مجوز، فیپا، شابک و چاپ و نشر کتابتان به تعداد دلخواه را هم به آقای مترجم بسپارید.

مطالب مرتبط