مریم کریمی نوشته
ممکن است شما هم هنگام یادگیری زبان انگلیسی یا دیگر زبان های خارجی با مشکل عدم تمرکز و سرعت پایین یادگیری روبه رو شده باشید. در این مطلب با هفت وب سایت آشنا می شوید که ذهن شما را مانند یک یوزپلنگ تیز و متمرکز تربیت می کنند.

پس یوزپلنگان ایرانی آماده باشید!

هنگامی که یوزپلنگ ها متولد می شوند، نمی دانند چطور باید شکار کنند.یوزپلنگ ها سریع ترین جانوران خشکی هستند. اما در ابتدای تولد تقریبا بیچاره و ناتوان هستند. مادرشان باید به آنها شکار کردن را بیاموزد. یوزپلنگ های کوچک مادرشان را هنگام شکار دنبال می کنند. سپس چیزی را که دیده اند، با خواهر و برادران خود تمرین می کنند. امروز شما هم مثل یوزپلنگ ها آموزش می بینید.

شما هم برای یادگیری زبان انگلیسی، همان روشی را یاد می گیرید که یوزپلنگ ها برای شکار یاد می گیرند. شما انگلیسی را از یک مدرس حرفه ای انگلیسی یاد می گیرید. یاد می گیرید گوش دهید، دنبال کنید و تمرین کنید. هیچ چیز مانند ارتباط میان یک معلم حرفه ای و یک زبان آموز کنجکاو یادگیری زبان خارجی را آسان نمی کند! در این مطلب می خواهیم این دیدگاه سنتی را با تکنولوژی های جدید ترکیب کنیم و بهترین نتیجه را به دست بیاوریم. این مطلب راهنمایی است برای پیدا کردن بهترین آموزگاران زبان انگلیسی به صورت آنلاین، در هر جا که باشید.

بهترین آموزگاران زبان انگلیسی جهان را در این هفت وب سایت پیدا کنید

ویژگی های جذاب هر وب سایت را برای شما توضیح می دهیم، سپس مشخص می کنیم که این وب سایت ها برای چه زبان آموزانی مفیدتر است. وب سایت ها آموزش های خود را بر اساس سطح دانش و مهارت های زبان شما دسته بندی کرده اند. در بسیاری از وب سایت ها می توانید آموزگاران نیتیو داشته باشید.

1. وب سایت Cambly

مناسب برای همه زبان آموزان

در وب سایت Cambly می توانید آموزگاران زبان نیتیو ار آمریکا، انگلستان، کانادا و استرالیا پیدا کنید. هر استاد، هم نیتیو است و هم متخصص آموزش یک مهارت خاص در زبان انگلیسی است. در این وب سایت می توانید استادهای متخصص آموزش تافل و آیلتس هم پیدا کنید. همچنین می توانید با استادهایی آشنا شوید که تخصصشان انگلیسی برای تجارت، انگلیسی برای دانشگاه یا انگلیسی در محیط های عادی است.

وب سایت cambly

2. وب سایت Verbling

مناسب برای همه زبان آموزان

وب سایت Verbling شش هزار استاد زبان دارد که مشغول آموزش زبان های مختل هستند. استادهای زبان انگلیسی این وب سایت همه نیتیو هستند. اگر نمی خواهید از وب سایت استفاده کنید، می توانید اپلیکیشن اندروید Verbling را دانلود کنید. ویژگی دیگر وب سایت Verbling این است که همه استادهای آن به بیش از یک زبان مسلط هستند.

وب سایت verbling

3. وب سایت Live Lingua

مناسب برای همه زبان آموزان

وب سایت Live Lingua یک سرویس آموزش زبان است که بر نیازهای منحصر به فرد هر زبان آموز تمرکز می کند. استادهای وب سایت Live Lingua متخصص آموزش هستند و همه مدرک های دانشگاهی عالی دارند. وب سایت Live Lingua دوره های آموزشی خود را متناسب با نیاز زبان آموزان طراحی کرده است. دوره های تخصصی برای بانک دارها، پزشک ها، پلیس ها، کارکنان خطوط هوایی (ایرلاین ها) و حتی راهنماهای گردشگری برگزار می شود. کلاس های Live Lingua در اسکایپ برگزار می شود. همه استادهای زبان می توانند به زبان های دیگر هم صحبت کنند. 

4. وب سایت EnglishTutorOnline

مناسب برای همه زبان آموزان

همه استادهای زبان وب سایت EnglishTutorOnline نیتیو و اهل آمریکا یا انگلستان هستند. بعضی از کلاس ها در اسکایپ برگزار می شوند. این وب سایت دوره های آموزشی ویژه برای کودکان هم دارد. درس ها به سه سطح مهارت زبانی تقسیم شده اند و هر دوره آموزشی 150 ساعت است.

یوزپلنگ های ایرانی امروز در وبلاگ آقای مترجم با چهار وب سایت آموزش زبان انگلیسی آشنا شدید. این وب سایت ها معلم های نیتیو را به شما معرفی می کنند و شما با کمک معلم های نیتیو خود می توانید سریع تر و متمرکزتر زبان انگلیسی را یاد بگیرید.